Satış Noktaları


ÇİZTANBUL’u hangi kitapçılardan temin edebileceğinize dair detaylı bilgiler, bu sayfada ve Facebook sayfamızdaki güncellemelerde düzenli olarak yer buluyor.

ÇİZTANBUL’u online olarak veya telefonla Kertenpelex.com’dan veya İdefix.com’dan sipariş edebilirsiniz. Ayrıca, Bitenekadar.com üzerinden Dany (Ayça) kapaklı ÇİZTANBUL’u satın alabilirsiniz.

ÇİZTANBUL’u D&R mağazalarının online satış sitesi olan Dr.com.tr üzerinden satın almak için buraya tıklayın.

ÇİZTANBUL, Türkiye çapındaki D&R mağazalarından satın alınabilir. D&R mağazalarının adres bilgileri için tıklayın.

Türkiye çapındaki tüm REMZİ KİTABEVİ mağazalarında ve İNKILÂP KİTABEVİ mağazalarında ÇİZTANBUL satışta! Her dört kapak versiyonunun da çokça dağıtıldığı REMZİ ve İNKILÂP kitabevlerinde ÇİZTANBUL’un en sevdiğiniz kapaklısını -eğer tükenmemişse- mutlaka bulacaksınız.

Beyoğlu’nda ve Boğaziçi Üniversitesi’nde şubeleri bulunan Pandora Kitabevi‘nde ve Pandora.com.tr adresindeki satış sitesinde de ÇİZTANBUL mevcut.

İstanbul’da, Bakırköy Deniz Otobüsü İskelesi girişindeki bayide (Akgün Yayın Market) ÇİZTANBUL her dört kapak alternatifiyle mevcut.

İstanbul Kabataş Füniküler girişindeki pasajda yer alan Usta Kitabevi’nde ÇİZTANBUL dahil çeşitli Rodeo kitapları mevcut.

İstanbul Büyükada’daki vapur iskelesindeki bayide (Miha Bey) Çiztanbul bulunuyor, Adalar sakinlerine ve yazlıkçılara duyuralım.

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar‘daki büyük bayii (Çizmeci Tobacco Shop) de ÇİZTANBUL’u temin edebileceğiniz bir nokta.

İstanbul Atatürk Havalimanı İç Hatlarda ise Gökyüzü Büfe’de, dergi standında ÇİZTANBUL bulunuyor.

Ankara Esenboğa Havalimanı‘nda ise hem iç hem dış hatlardaki dergi satış noktalarından ÇİZTANBUL’u ismiyle sorarak edinebilisiniz – şu an bu noktalarda sınırlı miktarda mevcut.

Ankara ve Eskişehir’deki okurlarımız, ÇİZTANBUL’u tüm kapak versiyonlarıyla bu şehirlerdeki DOST KİTABEVİ mağazalarından temin edebilir.

8 responses to “Satış Noktaları

  1. Geri bildirim: ÇİZTANBUL’u Satıyorlar!!! | ciztanbul

  2. Geri bildirim: Çiztanbul Dünyaya Yayılıyor! | ciztanbul

  3. Geri bildirim: Ve Çiztanbul Ankara’da! | ciztanbul

  4. Geri bildirim: REMZİ KİTABEVİ Mağazalarındayız | ciztanbul

  5. Geri bildirim: Çiztanbul, Bitenekadar.com’da | ciztanbul

  6. Geri bildirim: Çiztanbul’u İdefix.com’dan Edinebilirsiniz | ciztanbul

  7. Geri bildirim: Bugün Dr.com.tr, Yarın D&R Mağazaları… | ciztanbul

  8. Geri bildirim: Dağıtım Tamamlandı: ÇİZTANBUL, Remzi, D&R, İnkılâp, Dost kitabevlerinde; İdefix.com, Dr.com.tr, Kertenpelex.com ve Bitenekadar.com’da Satışta! | ciztanbul

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s