Çiztanbul Dünyaya Yayılıyor!

İstanbul’u Türkiye dışından sanatçıların yorumuyla sunan ÇİZTANBUL, dağıtımına henüz başlandığı bu haftada bile Türkiye dışında bulunan ve ilgi gören bir kitap oldu. Saraybosna’da şu günlerde birincisi düzenlenmekte olan Stripiti Fest isimli etkinlikte, Batı Avrupa kökenli çizgi romanların Balkan dillerindeki edisyonlarının yanısıra, Türkçe ÇİZTANBUL nüshaları da bulunuyor.

Katılımcıları içinde Saraybosnalı sanatçı ve yazarlar da bulunan ÇİZTANBUL, farklı dillerdeki yayınları gerçekleştikçe daha çok sayıda festivalde daha yoğun olarak bulunacak. O tarihe kadarsa, ABD, İtalya ve Fransa başta olmak üzere çeşitli ülkelerin festivallerinde ve seçkin çizgi roman mağazalarında Türkçe edisyonumuz boy gösterecek.

ÇİZTANBUL, bu haftasonundan itibaren Türkiye çapındaki Remzi kitabevlerinden ve Ankara ve Eskişehir’deki DOST Kitabevlerinden temin edilebilecek. Merkezi alımlarını tamamlayan bu zincir mağazaların şubelerine yarından itibaren uğrayabilirsiniz, ancak kitabın rafa çıkması bazı mağazalarda önümüzdeki haftabaşını bulabilecektir, uyaralım.

An itibarıyla Kertenpelex.com üzerinden de satın alınabilecek olan ÇİZTANBUL’un satış noktalarını, sitemizdeki ilgili sayfada güncelliyoruz.

Yorum bırakın

Filed under Uncategorized

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s