SİZDEN GELENLER

ÇİZTANBUL okurları, kitapla ilgili görüşlerini birkaç cümlelik paragraflar halinde ciztanbul@gmail.com adresine gönderirlerse, elimizden gelen sıklıkta bu sayfaya aktararak güncellemeler yapacağız. Görüşlerinizle birlikte, sizin veya çevrenizden birinin kitabı okurkenki bir fotoğrafını da göndermeyi unutmayın. En yaratıcı fotoğrafı gönderen için, her ayın sonunda özel bir hediyemiz olacak.

Ayrıca her ayın sonunda, sosyal medyada aktif olan okurlarımız arasından seçeceğimiz iki kişiye de bu hediye paketlerinden göndereceğiz. Çiztanbul Twitter hesabından RT yapmak, Facebook sayfamızı beğenmek ve paylaşmak gibi aktivitelere katılanlar için küçük bir heyecan (ama büyükçe bir hediye paketi kazanma şansı) söz konusu yani.

Evet, hediye yağmurumuz Mayıs sonu itibarıyla başlayacak. Aynı dönemde sergi ve imza günü etkinlikleri ile uğraşıyor olacağımız için, sizlerden gelenleri çok hızlı yayına alamayabiliriz. Ama bir yerden de başlamak lazım sonuçta… Biz de, ÇİZTANBUL’u İstanbul okumuş çizgi roman severlerden başlayalım dedik:

KAĞAN KÖK
Avustralya’nın Sydney kentinde yaşayan Kağan Kök, son İstanbul ziyareti sırasında edindiği ÇİZTANBUL’u oradaki ofisinde okumuş. Hatta, Türkçe bilmeyen ama İstanbul’u merak eden bir ofis arkadaşı da ÇİZTANBUL’un sayfalarını karıştırken objektifine yakalanmış Kağan’ın. Kitapla ilgili görüşleri ve bize ilettiği fotoğraflar şöyle:
“Kitap çok iyi. Özellikle Dany’nin öyküsünü beğendim. Çizgileri nefis. Ayasofyalı öykü de çok enteresan olmuş. İstanbul hasretimi katlayarak çoğalttı bu kitap, alacağınız olsun.”

SELDA ve ERCAN KAPUCU ÇİFTİ
ÇİZTANBUL’lu fotoğraflarını Bursa’da çekip oradan gönderen bu çift, kitabı beğendiklerini kısa ve ikna edici biçimde vurguluyor. Bu sayfamız için yaptıkları fotoğraf çekimlerini “eğlenceli ve doyurucu bir deneyim” olarak nitelemelerine ilkin pek anlam veremedik ama, fotoğraflara da buram buram sızan Bursa İskenderlerinin kokusunu ta buradan hissedince, ne kastettiklerini anladık.

Eveeet, ÇİZTANBUL okurkenki fotoğraflarınızı kısa görüşlerinizle birlikte ciztanbul@gmail.com adresimize bekliyoruz.Tıpkı, sosyal medyada bol bol paylaşım ve beğeni beklediğimiz gibi…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s