Dağıtım Tamamlandı: ÇİZTANBUL, Remzi, D&R, İnkılâp, Dost kitabevlerinde; İdefix.com, Dr.com.tr, Kertenpelex.com ve Bitenekadar.com’da Satışta!

Bugüne kadar tek tek haber olarak girmekte olduğumuz dağıtım bilgilerini, yarından itibaren siteden çekiyoruz. Çünkü, ÇİZTANBUL için ilk parti dağıtım tamamlandı. An itibarıyla, Türkiye çapındaki D&R, Remzi, Dost ve İnkılâp kitabevlerinden ÇİZTANBUL’u satın alabilirsiniz.

İnternet üzerinden satış yapan dört büyük sitede de kitabımız listelenmekte.

Bunların dışında, çizgi romana özel satış noktalarından ve kimi havaalanlarındaki bayilerden de ÇİZTANBUL’u temin edebilirsiniz.

Daha önce tek tek girdiğimiz haberlerde yer alan linkler, ÇİZTANBUL’u temin edebileceğiniz mağaza adreslerini ve online satış sitesi sayfalarını içeriyordu. Tüm bu linkleri, SATIŞ NOKTALARI sayfamızda halen bulabilirsiniz.

Dünyaca ünlü isimlerin de aralarında yer aldığı çok sayıda yeteneğin İstanbul’a dair çalışmalarını içeren ÇİZTANBUL’u fazla beklemeden, olabildiğince kısa sürede edinmeniz, kitaba paralel etkinlikleri de (imza günleri, sergi, vb.) olumlu biçimde tetikleyecektir.

ÇİZTANBUL’un sosyal medya ayağındaki çeşitli yarışmalari ve aktiviteleri kaçırmamak için, Facebook sayfamızı ve Twitter hesabımızı düzenli takip etmenizi öneriyoruz.

Her türlü güncellemeyi, bu adresten de aktarmaya devam edeceğiz.

Yorum bırakın

Filed under Uncategorized

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s