ÇİZTANBUL DEFTERLERİ ESKİZ YARIŞMASINDA EK SÜRE

 

CIZTANBUL_deffter_03

Defterlerimiz çıktığı sırada çeşitli kanallardan yoğun olarak duyurduğumuz eskiz yarışmasına başvurular Ağustos ayı sonuna dek kabul ediliyordu. Önce ulusal jüri tarafından elenip 10 adete inecek defterler, sonra da uluslararası jüri tarafından derecelerin belli olacağı son viraja girecek.

Bize mesaj ve telefonla ulaşan çok sayıda katılmcı adayından bir kısmı yarışmadan geç haberdar olduklarını, bir kısmı da kendi yaşadıkları şehirlerde Çiztanbul defterlerini temin etmekte güçlük çektiklerini ilettiler ve katılım süresinde bir uzatma olup olamayacağını sordular. Yarışmanın uluslararası jüri kanadındaki takvimi hiç değiştirmeksizin, yani sonuçların açıklanma tarihini yine Ekim sonu olarak tutup, ulusal jüri değerlendirme tarihini ileri kaydırmaya, böylece bir ay civarında ek süre tanımaya karar verdik.

Yarışma koşulları ve derecelerin açıklanma süreci tamamen aynıdır, fakat katılımları Eylül sonuna dek kabul edeceğiz. Çiztanbul Defterleri Eskiz Yarışması şartnamesine şu linkten ulaşabilirsiniz:https://ciztanbul.com/ciztanbul-defterleri/

Defterleri temin etmekte güçlük çeken katılımcı adaylarına tavsiyemiz, doğrudan Defter.com.tr’den sipariş vermeleri: http://defteristan.com/index.php?route=product%2Fsearch&filter_name=çiztanbul

Halihazırda yarışmaya katılım sağlamış olanlar da bu ek süre içinde isterlerse yeni defterler gönderebilirler. Çiztanbul Defterleri Eskiz Yarışma’yla bağlantılı bazı duyuruları önümüzdeki günlerde sosyal medyamız aracılığıyla yapmaya devam edeceğiz. Herkese başarılar!

Yorum bırakın

Filed under Uncategorized

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s